Bonus Veren Sitelerdeneme bonusu
SON DAKİKA

Akdemir’den kalanlar…

Bu haber 15 Ekim 2019 - 19:04 'de eklendi ve 122 kez görüntülendi.

Muharrem Akdemir… Yıllarını eğitime harcamış emekli olmuş ve zaman içerisinde kader onu bir anda Zonguldak Belediye Başkanlığına kadar yükselterek yüzünü güldürmüş…

Yumuşak güler yüzlü, babacan, sevecen, sinirlendiği zaman da öfkeli yapıya sahip biridir. Başkanlığı döneminde sık sık eleştirilen, şehrin sıkıntılarını çözemediği gerekçesiyle sürekli ön planda tutulan Akdemir, en son olarak yaptığı basın toplantısında geçmiş senelerini değerlendirirken oldukça rahattı. “Ben Zonguldak için elimden gelenin en iyisini yaptım. Şehrin alt yapı sorununu çözdüm gelen arkadaşlar bana dua etsin, onlar sadece şehrin üstünü makyaj yapacaklar” demişti.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda, basın mensuplarının sorularına kızan Akdemir, işaret parmağını yukarı kaldırarak “Ben eleştiriye açık bir insanım beni eleştirin ama saçma sapan sorularla beni kızdırmayın” diye sitem etmişti.

O günler geride kaldı ve Muharrem Hocamız şimdilerde emekliliğin tadını çıkartıyor. Kafası da rahat, sorumluluğu da yok. Zonguldak’ın tüm sıkıntıları şimdi Dr. Ömer Selim Alan’a kaldı. Başkan Alan ise ilk verdiği söz olan asfalt çalışmalarıyla işe koyularak olumlu not aldı. Diğerleri diyelim ve bekleyelim..

Bu fotoğraf ise bizden Muharrem Hocamıza bir anı olsun…

FOTOĞRAFLAR KONUŞURSA

HABER: MUSTAFA EMEN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve taşımacılık