Bonus Veren Sitelerdeneme bonusu
SON DAKİKA

Akdemir söz verdi yapmadı, şimdi sıra Selim Alan’da…

Bu haber 15 Ekim 2019 - 19:05 'de eklendi ve 123 kez görüntülendi.

Dik yamaçlı, merdivenli şehir Zonguldak’ta öyle yerler var ki gerçekten tehlike geliyorum diyor. Daha önce de burayla ilgili tehlikenin her an yaşanabileceğini yazmış ve yetkililerin dikkatine sunmuştuk. Her gün yüzlerce insanın kullandığı bu yerde aradan geçen uzunca bir zamana rağmen ne bakan oldu ne de ilgilenen, üstelik dik merdivenlerin yanında korkuluk falan da yok. Birisi dengesini kaybedip düşmüş olsa kafası gözü patlayacak, ciddi şekilde yaralanacak ve hatta dikenlerin arasında kaybolup gidecek…

Bu tehlike saçan yer neresi mi?

Burası eski çarşı karakolunun hemen yanından yukarı doğru çıkan ve Zonguldak Ticaret Odasının yanına kadar uzanan merdivenlerin olduğu dik yokuş. Üstelik merdiven demeye bin şahit lazım. Parke taşlarından örülmüş uyduruk bir merdiven şekli ve düşmemek için çok dikkat etmek gerekli.

Daha önce uyardım ve yetkililerin dikkatini çektim, bir kere daha uyarıyorum bu merdiven denen uyduruk yere mutlaka tedbir alınmalı ve yeniden düzenlenerek vatandaşların iniş-çıkışları sağlıklı hale getirilmelidir. Eski Başkan Muharrem Akdemir görevde iken bu merdivenlerin yeniden düzenleneceğine dair söz vermişti ancak yapamadan gitti. Şimdi burayı adam gibi yapma yetkisi yeni başkan Selim Alan’ın elindedir. Aynı şeyleri sayın Alan için de ifade ediyorum. Burası gerçekten dik ve tehlikeli. İnşallah sayın Alan burayı dikkate alır ve yeni bir tamiratla yürünür hale getirir. Bu sebeple Sayın Dr. Selim Alan’ın dikkatine sunuyorum.

FOTOĞRAFLAR KONUŞURSA

HABER: MUSTAFA EMEN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve taşımacılık